עגורנים קלים - מערכות HB

העגורנים הקלים של מערכת HB הנם אחד הפיתוחים המוצלחים ביותר בטכנולוגיות הרמה וטיפול בחומרים עם שילוב של יעילות גלגלת קבועה עם הניידות של עגורן רוכב באופן יעיל ובעלות נמוכה.

מונורייל

המונורייל של מול ההר מיועד להרמת מטענים באופן מקומי ובשינוע קווי מנקודה לנקודה. בעזרת הקטעים המעוגלים, הגלגלת מסוגלת לנוע בתוך הבניין בדיוק על פי הדרישות שלכם. ניתן לקשר בין תחנות עבודה בדרך זו במידת הצורך, וכמו כן, ניתן להתאים את העגורן למיקום המכונות באופן פרטני

מערכת דו-מסילתית

שתי מסילות עגורן תלויות במקביל עבור המערכת הדו-מסילתית עם גלגלת התלויה ביניהן. העומסים מחולקים באופן מאוזן יותר, דבר הגורם לעומס קטן יותר על המבנה. ישנה אפשרות לריווח מתלים רחב יותר.

עגורן קל חד קורתי EHB

עגורן חד קורתי EHB תוצרת מול ההר הוא הפתרון של מערכת HB הישיר ביותר לטיפול בחומרים בכל השטח בתוך בניינים. עגורן EHB הוא עגורן קל מאד עקב המבנה הפשוט של שתי מסילות עגורן וקורת עגורן אחת המאפשרים הזזה ידנית קלה שלו. עגורן זה אידיאלי להתקנה בבניינים קלי משקל בעלי יכולת מצומצמת של עמידה בעומסים

עגורן קל חד קורתי EHB-X

EHB-X הוא התשובה במקרים בהם הגובה של EHB אינו מספיק. קורת העגורן של העגורן החד קורתי אינה מוצבת מתחת למסילות העגורן אלא ביניהן. הגובה הכולל של העגורן זהה לגובה של פרופיל אחד, בעקבות כך, גובה הרמה טוב בהרבה. דבר זה עשוי לסייע מאד אם יש צורך בתפעול בין מכונות המוצבות בגובה בשטח השינוע.

 

עגורן קל דו קורתי ZHB

עגורן קל דו קורתי ZHB תוצרת מול ההר הוא התשובה לעומסים כבדים בשילוב עם שינוע בשטח רחב. דגם ZHB מאופיין גם בקורות עגורן בעלות אורך רב. גלגלת שרשרת תלויה בין קורות העגורן לקבלת גובה הרמה מיטבי.

עגורן קל דו קורתי ZHB-X מוצב בגובה

ZHB-X הוא התשובה אם הגובה של ZHB אינו מספיק. קורת העגורן של עגורן דו קורתי זה אינה מוצבת מתחת למסילות העגורן אלא ביניהן. הגובה הכולל של העגורן זהה לגובה של פרופיל אחד, בעקבות כך, גובה הרמה טוב בהרבה. דבר זה עשוי לסייע מאד אם יש צורך בתפעול בין מכונות המוצבות בגובה בשטח השינוע.

 

עגורן קל דו קורתי ZHB-3

עגורן קל דו קורתי ZHB-3 תוצרת מול ההר מלמד אותנו כיצד אפשר להתגבר על מכשולים: עגורן דו קורתי זה תלוי בשלוש מסילות עגורן. דבר זה מאפשר מוטת עגורן ארוכה מאד וכך העגורן יכול לשרת אזורים נרחבים.

 

עגורן חד קורתי EHB-I

עגורן חד קורתי EHB-I תוצרת מול ההר מהווה פתרון טוב לשינוע חומרים בשטח רחב בבניינים בהם קיימים קורות מעורגלות הקבועות במרחקים מתאימים למסילות עגורנים. קורת העגורן הקל עשויה פרופיל חלול המתאים לנסיעה ישירה במסילת עגורן בעלת קורות מעורגלות בשילוב עם שתי קרוניות תלויות.

 

עגורן קל דו קורתי ZHB-I

עגורן קל דו קורתי ZHB-I תוצרת מול ההר הוא התשובה שלנו לעומסים כבדים בשילוב עם שינוע חומרים בשטחים נרחבים. דגם ZHB-I מתאפיין גם בקורת עגורן ארוכה. העגורן נוסע ישירות על מסילות העגורן העשויות קורות מעורגלות. גלגלת השרשרת תלויה אף היא בין קורות העגורן, דבר המאפשר שיפור בגובה ההרמה.