עגורני גשר

 עגורני גשר של מול ההר פרויקטים  מרימים משקלים של עד 120 ט', ובכך מהווים פתרון אידיאלי למשימות תובעניות במיוחד ומִפתחים גדולים.

עגורן רוכב חד-קורתי

עגורן רוכב חד-קורתי של מול ההר הוא העגורן, המיועד כמעט לכל משימה. גם במבנים בעלי תקרה נמוכה, ניתן להגיע לפתרונות שינוע יעילים עבור עומסים של עד 16 ט' ומִפתחים של עד 39 מ'. ברוב המקרים לא נדרש מרווח בטיחות מתחת לתקרות עבור עגורן חד-קורתי בטווח עומסים זה. נתון זה מאפשר שימוש מיטבי בשטח הקיים או יכול לחסוך עלויות נוספות מבחינת גובה בניין.

עגורן רוכב דו-קורתי

אם אתם צריכים לשנע מטענים כבדים של עד 120 ט' על שטחים נרחבים, עגורן רוכב דו-קורתי של מול ההר הוא הבחירה שלכם. עגורנים אלו משתלבים היטב בתוך מבנים שונים, קיימים או חדשים, הודות לאפשרויות השונות של חיבור הקורה הראשית. עגורן רוכב דו-קורתי של מול ההר מבטיח תפקוד גבוה באופן רציף, גמישות ותפעול קל.

בנוסף, האביזרים והרכיבים של מול ההר  מציעים ציוד נוסף ייעודי למימוש משימות מסוימות. עגורן רוכב דו-קורתי דגם ZLK כולל קורות ארגז מרותכות. כל המקטעים בקורה הראשית וקורות הראש עוברים אופטימיזציה ממוחשבת לשמירה על ביצועים גבוהים ומשקל נמוך – יתרונות המובילים לעוצמה ויעילות מבחינת עלות.

 

עגורן רוכב תלוי

מבנים מורכבים דורשים פתרונות מיוחדים, הניתנים למימוש בקלות באמצעות עגורן רוכב תלוי מול ההר. מסילות העגורן מקובעות בתקרות ולא בעמודים חופשיים או הבנויים בתוך הבניין. בעקבות כך, אפשר להשיג את התוצאות הטובות ביותר גם בשטחים מצומצמים ובתנאים קשים

עגורן קיר רוכב חד-קורתי

עגורן קיר רוכב חד-קורתי של מול ההר נע על גבי מסילה עצמאית בגובה ביניים מתחת לעגורנים רוכבים עליונים. עגורנים אלה הם פתרון אידיאלי לכיסוי מספר תחנות עבודה באמצעות התקן אחד. עגורן קיר רוכב חד-קורתי תוצרת מול ההר דגם EWL מגיע למִפתח של עד 12 מ' עם יכולת העמסה של עד 5 ט'.

עגורן פיסח חד-קורתי

כושר העמסה של עד 10 ט' מפתח של עד 15 מ' בשימוש בגובה ביניים בסביבת ייצור אינו מהווה מכשול בגובה הרצפה עקב היעדר מסילה מכווינה התקנה מהירה וקלה עומס מינורי על מבנה הבניין