כננות כבל

כננות הכבל של 'מול ההר פרויקטים' הם המרכז של היצע העגורנים שלנו. הם גם תוצאה של עשורים רבים של מחקר ופיתוח של החברות שאנו מייצגים ABUS גרמניה ,Verlinde צרפת ו- GISשוויץ . כננות הכבל שלנו מיוצרות באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, והם ממשיכים להוכיח את האמינות והעמידות של המוצרים שלנו. טווח כושר ההרמה של כננות הכבל החשמליים של מול ההר פרויקטים מקיף עומסים מ-1 טון עד 120 טון. לקוחותנו יכולים לבחור ממגוון רחב של דגמים בהתאם ליישום ולדרישות – החל מכננת כבל סטנדרטית בטווח הנמוך של כושר ההעמסה ועד לכננת כבל בעלת תכנון ייחודי בטווח העליון של כושר ההעמסה. עם זאת לכל כננות הכבל יש תכונה משותפת אחת: רמה גבוהה ביותר של זמינות לפעולה ושל בטיחות בפעולות של טיפול בחומרים.

Type E – monorail hoist

כננת מונורייל דגם E היא הכננת הפופולארית ביותר שלנו לעבודות בטווח עומס עבודה נמוך ובטיחותי, בין 1 ט' ל-16 ט'. כננות אלו נוטים להיות הבחירה החסכנית ביותר עבור משימות סטנדרטיות רבות הקשורות לזרימת חומר. התכנון הקומפקטי של כננת כבל דגם E מציע מידות נוחות. הכננות כוללות שני מנועים של הנעה ישירה לנסיעה רוחבית. הקרונית לנסיעה רוחבית ניתנת לשינוי על מנת להתאים למידות רוחב אוגן שונות.

Type U – monorail hoist with twin trolleys

כננת כבל מונורייל דגם U עם זוג קרוניות משמשת לקיבולת עומס גבוהה ונתיבי אונקל ארוכים. הקרוניות לנסיעה רוחבית הן בעלות הנעה ישירה ללא גיר הפתחה חשוף. קרונית זו בעלת האוגן הנמוך מצוידת ב-8 גלגלים לחלוקת עומס טובה יותר. הדבר מאפשר שימוש בקורות רוחב מעורגלות רגילות לנסיעה על המסילה. אפשר לתכנן עגורנים בעלי יכולת גבוהה יותר של עמידה בעומס אך בעלי מׅפתח קטן יותר כגון עגורנים חד קורתיים בשימוש בכננת כבל דגם S. נתון זה מאפשר חיסכון בהשקעה הכוללת בהשוואה לעגורן דו קורתי.

Type S – side-mounted hoist

הכננת המורכבת על הצד מדגם S מאופיינת במיקום אונקל לצד קורת העגורן. באופן זה מושג שיפור מיקום האונקל בנקודה הגבוהה ביותר בכושר עבודה שבין 1 ט' ל-10 ט'. שיפור מיקום האונקל אינו רק יתרון במבנים קיימים. בעת תכנון הקמה של מפעלים חדשים הכננת מדגם S המורכבת בצד יכולה להביא לצמצום עלות ההשקעה הכוללת. כך, אפשר למשל, לתכנן עגורנים עם מׅפתח של עד 35 מטר או יותר כעגורנים חד קורתיים. בהשוואה לעגורנים חד קורתיים המשתמשים בכננת כבל מונורייל דגם E, אפשר לצמצם את גובה הבנייה, מה שמביא לחיסכון בעלויות. בהשוואה לעגורנים דו קורתיים בעלי גובה זהה פחות או יותר, העומסים על גבי מסלול העגורן והמבנה קטנים יותר באופן משמעותי, מה שמביא לעתים קרובות לחיסכון בעלויות.

Type D – standard crab unit

הקרון הדו-מסילתי דגם D הוא יחידת כננת כבל סטנדרטית שלנו לשימוש בטווח עומסים ביניים בין 1 ט' ל-63 ט'. תכנון זה מאופיין בחיבורים מפרקיים בקורות הראש המקיימים מגע אמתי של כל ארבעת הגלגלים עם המסילה. הקרונית של כננת כבל זו כוללת שני מנועים לנסיעה רוחבית עם הנעה ישירה. כננות מסוימות מדגם D יכולות לשמש ליישומים המכונים הרמה אנכית אמתית כיוון שהאונקל אינו 'משוטט' (תנועה לאורך המוט) ואינו מסתובב. דבר זה מהווה יתרון רב למשתמשים בעגורנים אלו בעבודות הדורשות הרמה של עומסים מוכוונים או עומסים מסתובבים עם שתי כננות. בנוסף לכך, אפשר להתאים פלטפורמות תחזוקה לכננת זו לטובת שירותים ותחזוקה קלים ובטיחותיים יותר- עם אופציה של פלטפורמה עליה ניתן ללכת.

Type DA – low headroom crab unit

In contrast to the type D unit, the cross member supporting the hoist between the end carriages is fitted with articulated joints. The hoist headroom is therefore reduced to a minimum. This is the option to use where very little space is available above the crane, as an alternative to type DQA, also a low headroom option.

Type DQA – ultra low headroom crab unit

כננת מדגם DQA מאופיינת במרווח עילי נמוך מאד. כננת כבל זו המתוכנת לטווח עומסים של עד 40 ט', מתאימה לקווי המתאר של בניינים, גם במקומות בהם קיים מרווח עילי קטן מאד. ציר תוף הכבל מיושר בכיוון הנסיעה רוחבית. החיבורים המפרקיים בקורת הראש מקיימים מגע של כל ארבעת הגלגלים עם המסילה. קרונית הכננת מצוידת בשני מנועים לנסיעה רוחבית עם הנעה ישירה.

Type Z – twin barrel crab unit

כננת כבל קנה כפול דגם Z היא כננת הכבל הסטנדרטית שלנו לשינוע של עומסים כבדים. טווח העומסים לעבודה בטיחותית עבור דגם Z הוא בין 8 ט' ל–120 ט'. החיבורים המפרקיים בקורת הראש מקיימים מגע של כל ארבעת הגלגלים עם המסילה. קרונית הגלגלת של כננת כבל בעלת קנה כפול, מצוידת בשני מנועים לנסיעה רוחבית עם הנעה ישירה. מנועים אלה זמינים כמנועים אֶפּיציקְליים או בעלי גיר שטוח, כתלות בקוטר הגלגלים. בנוסף, אפשר להתאים פלטפורמות תחזוקה לכננת כבל זו למתן שירותים ותחזוקה קלים ובטיחותיים יותר. לכך מתווספת אופציה של פלטפורמת עמידה. אם המרווח העילי לכננת הכבל מוגבל, קיימת גרסה מונמכת (דגם ZA) הזמינה על פי דרישה, בעלת תכנון המאופיין במרווח עילי נמוך מאד המתאים לקווי מתאר של בניין באופן מיטבי.

EUROBLOC VT

כננות כבל חשמליות לעומסים של 800 ק"ג עד 80,000 ק"ג

EUROBLOC VT9-10-11-12

כננת הכבל החשמלית לעומסים של 10,000 ק"ג עד 250,000 ק"ג

EUROLIFT BH

כננות חגורה חשמליות לעומסים של 500 ק"ג עד 5,000 ק"ג