גלגלות ידניות

VHR

גלגלת שרשרת ידנית לעומסים של 250 ק"ג עד 5,000 ק"ג דגם VHR, קומפקטי ויעיל. נבדק על פי כל התקנים הרלוונטיים

VHR EX

גלגלת שרשרת ידנית מוגנת-ניצוצות לעומסים של 500 ק"ג עד 20,000 ק"ג

ZHV

גלגלת שרשרת יד מוגן-ניצוצות לעומסים של 500 ק"ג עד 20,000 ק"ג צבע אפוקסי (מינימום 50 µm). גלגל שרשרת וגירים מעובדים מעניקים פעולה חלקה ויעילה יותר. שרשרת מטען מסגסוגת פלדה בעלת כוח רב, מגולוונת נגד קורוזיה. שרשרת יד מגולוונת.

ZHV HPR

גלגלת שרשרת ידנית עם מבנה קרונית בעלת מרווח עילי קטן לעומסים מ-500 ק"ג עד 50,000 ק"ג. צבע אפוקסי (מינימום 50 µm). גלגל שרשרת וגיר מעובדים מעניקים פעולה חלקה ויעילה יותר. שרשרת מטען מסגסוגת פלדה בעלת כוח רב מגולוונת נגד קורוזיה. שרשרת ידנית מגולוונת. התכנון הקומפקטי של ZHV מציע בטיחות יחד עם משקל נמוך. אידיאלי למשימות בנייה ותחזוקה. מעטה פלדה מגן על גלגל השרשרת, על הגיר ועל מכסה גלגל היד. אונקלים עיליים ותחתיים מפלדת סגסוגת בתקן ISO עם בריחי בטיחות. מסופק עם תעודת CE.

ZHR

גלגלת שרשרת ידנית לשימוש בעומסים כבדים גלגל שרשרת וגיר מעובדים מנגנון גלגלת עם 4 מיסבים מגביל עומס יתר בתור סטנדרט לעומסים כבדים, שרשרת הרמה עם גימור מגולוון שרשרת יד מגולוונת חשמלית אונקלים בעלי תקן ISO עם בריחי בטיחות בלם הרמה דגם WESTON ציפוי אבקה בעלת עמידות גבוהה בסביבה ימית (עובי (220µ

VHR ZHR HPR

גלגלת קרונית נגררת דגם מרווח עילי קטן לעומסים של 500 ק"ג עד 20,000 ק"ג מתוכננת במיוחד לשימוש באזורים בהם השימוש המיטבי במרווח עילי קטן הוא מרכיב חיוני.

PLV

גלגלת דוושת יד לעומסים של 250 ק"ג עד 3,000 ק"ג הדגם PLV מתוכנן להרמה, משיכה או גרירת עומסים. לשימוש בכל ענף תעשייתי עקב הקלות בה ניתן לעשות בו שימוש ומגוון השירותים אותם הוא יכול לספק בכל עת בבית המלאכה, באתר העבודה, ובמקומות נוספים. הוא חיוני בכל מקום בו קיים מחסור בשטח ובמרווח עילי.

TLV

גלגלת דוושת יד לעומסים של 800 ק"ג עד 3200 ק"ג הגלגלת TLV מתוכננת להרים ולמשוך עומסים למרחק רב.

MV-ME

גלגלת בורג אין-סופי וגלגלת גלגל שיניים עומסים של 150 ק"ג עד 3,000 ק"ג

MT

גלגלת ידנית לעומסים של 150 ק"ג עד 300 ק"ג. גלגלת דור חדש, קומפקטית, בעלת יתרונות המוענקים על ידי חומרים מרוכבים ואלומיניום, במיוחד יתרונות תכונת האנטי-קורוזיה שלהם. קלה לליפוף. ניתנת להפעלת מצמד, תוף רִיק (vacuum), בליווי מערכת אל-כשל בכיוון ליפוף הכבל (מוגן בפטנט). בלם אוטומטי. בעלת קפיץ ותפסי פלדת אל חלד.