עגורני זרוע

עבודה בצוות מאחדת את הפוטנציאל של חברי הצוות ויוצרת בכך עסק חזק.

עגורני הזרוע של חברת מול ההר פרויקטים הם שותפים יעילים, המבצעים את המשימות שלהם בנאמנות ומקלים על העומס המוטל על המשתמשים בהם. באמצעות מגוון מקיף של עגורני זרוע, מול ההר פרויקטים מציעה פתרונות גמישים ויעילים לטיפול בחומרים לטובת כל משימה במקום העבודה.

עגורני הזרוע של מול ההר פרויקטים ניתנים להתאמה אישית – על פי דרישות מסוימות, כולם באיכות ייצור גבוהה.

בלחיצת כפתור, עגורנים אלו יכולים להתמודד עם עומסים של עד 6.3 טון באופן מדויק וללא מאמץ- בין אם הם מותקנים על עמודים משלהם או על גבי קירות או עמודים נפרדים. עבור עבודות הטענה, החלפת כלי עבודה כבדים, או הרמת חלקים כבדים של מכלולים על גבי שולחנות לצרכי עיבוד- עם עגורני זרוע של מול ההר פרויקטים, ההרמה קלה יותר, יעילה יותר ובטוחה יותר.

עגורן זרוע על עמוד דגם PS

עגורן הזרוע על עמוד דגם PS תוכנן להתקנה כיחידה עצמאית המוצבת על גבי רצפת המבנה, כתחנת עבודה. עגורן זה, מעניק טווח סיבוב של270° באורכי זרוע של עד 7 מ' ומטפל בעומסי עבודה בטוחים של עד 2.0 ט'. מעצורי סיבוב מאפשרים למפעיל להתאים את טווח הסיבוב לצרכים הפרטניים שלכם.

עגורן זרוע על עמוד דגם AS

עגורן הזרוע על עמוד דגם AS מתוכנן להתקנה כיחידה עצמאית המוצבת על גבי רצפת המבנה, כתחנת עבודה. עגורן זה, מעניק טווח סיבוב של270° באורכי זרוע של עד 7 מ' ומטפל בעומסי עבודה בטוחים של עד 500 ק"ג.

עגורן זרוע על עמוד דגם M

עגורן הזרוע על עמוד דגם M תוכנן להתקנה כיחידה עצמאית המוצבת על גבי רצפת המבנה, כתחנת עבודה. עגורן זה, מעניק טווח סיבוב של °360 באורכי זרוע של עד 10 מ' ומטפל בעומסי עבודה בטוחים של עד 6.3 ט'. המבנה הנמוך מאפשר מיקום אונקל גבוה לשימוש מיטבי של שטח הבניין הזמין. בנוסף לתכנון הסטנדרטי המקיף, ניתן להתאים עגורן זה באופן פרטני על ידי שימוש בתוספות שימושיות כגון גלגלת נסיעה חשמלית או בקרה ניידת.

עגורן זרוע על קיר דגם PW

עגורן הזרוע על קיר דגם PW תוכנן להתקנה על קיר או על עמוד כתחנת עבודה. עגורן זה, מעניק טווח סיבוב של °180 באורכי זרוע של עד 7 מ' ומטפל בעומסי עבודה בטוחים של עד 1.0 ט'.

עגורן זרוע על קיר דגם AW

עגורן הזרוע על קיר דגם AW תוכנן להתקנה על קיר או על עמוד כתחנת עבודה. עגורן זה, מעניק טווח סיבוב של °180 באורכי זרוע של עד 7 מ' ומטפל בעומסי עבודה בטוחים של עד 500 ק"ג.

עגורן זרוע על קיר דגם G

עגורן זרוע על קיר דגם G תוכנן להתקנה על קיר או על עמוד כתחנת עבודה. עגורן זה, מעניק טווח סיבוב של °180 באורכי זרוע של עד 10 מ' ומטפל בעומסי עבודה בטוחים של עד 5 ט'.
המבנה של עגורן הזרוע על קיר דגם G מאפשר שימוש מיטבי של שטח הבניין, כך ששינוע המטען מבוצע בגובה ההרמה הגבוה ביותר האפשרי.